Onze vrijwilligers met beweegtas door het land

Nieuws - Onze vrijwilligers met beweegtas door het land

Op donderdag 4 februari is de Dirk Kuyt Foundation gestart met een speciale actie. We hebben onze vrijwilligers op pad gestuurd langs verschillende gehandicaptenzorgorganisaties door heel Nederland om tasjes met sportattributen langs te brengen.

Omdat er voorlopig nog geen sportactiviteiten georganiseerd kunnen worden, hebben we een alternatief bedacht. 

Met een mooie aftrap in de 5 uur Show, waar een cameraploeg vrijwilliger Diana Jansen volgde, gaan we de komende dagen in alle regio's een aantal organisaties verrassen. Sporten en bewegen is gezond en we hopen door middel van deze actie om onze doelgroep te stimuleren om dat ook te blijven doen, juist in deze periode!

Fotograaf: Annette Jansen